Політика конфіденційності

СП “Радміртех” та пов’язані з компанією програмні рішення та веб-сервіси за доменними адресами

direct.hasgas.com.ua, traders.hasgas.com.ua, sensor.hasgas.com.ua, charging.com.ua

поважають вашу конфіденційність і зобов’язуються надати прозорий опис наших методів забезпечення конфіденційності.

Ця політика описує типи інформації, яку ми можемо збирати від вас, коли ви використовуєте нашу програму. Ця політика також поширюється на інформацію, яку ми збираємо про вас в автономному режимі, від третіх сторін або коли ви відвідуєте одне з наших місць або зв’язуєтеся з нами по телефону. Ця політика описує наші методи збору, використання, збереження, захисту та розкриття цієї інформації.

Уважно прочитайте цю політику, щоб зрозуміти нашу політику та методи щодо вашої інформації та те, як ми з нею поводимось. Ця політика може час від часу змінюватися (див. Зміни в нашій Політиці конфіденційності).

 

Збір інформації

 

Ми збираємо декілька типів інформації від вас і про вас, зокрема:

Надана вами інформація, як-от адреса електронної пошти, номер телефону та інша особиста інформація. Ми також можемо збирати автоматично зібрану інформацію, яка включає відомості про використання, IP-адреси, операційну систему, ваше підключення до Інтернету та обладнання, яке ви використовуєте для запуску нашої програми.

Ми використовуємо інформацію, яку збираємо, щоб:

 • представляти вам нашу програму та її вміст і покращувати нашу програму
 • надавати вам інформацію чи послуги, які ви в нас запитуєте
 • виконувати наші зобов’язання перед вами як клієнтом
 • надати вам актуальну інформацію про ваш обліковий запис і покращити обслуговування клієнтів
 • виконувати зобов’язання та забезпечувати дотримання наших прав, що випливають із будь-яких контрактів, укладених між вами та нами
 • повідомляти вас про зміни в нашій програмі або будь-яких продуктах чи послугах, які ми пропонуємо

 

Розкриття інформації третіх сторон

Ми не передаємо особисту інформацію третім особам без вашого дозволу, за винятком дозволених цілей, як визначено нижче. Однак ми можемо використовувати будь-яку інформацію, яку ми зібрали від вас або про вас, включаючи, але не обмежуючись особистою інформацією, для наших власних внутрішніх бізнес-цілей.
“Дозволені цілі” означають будь-яке з наведеного нижче:
 • Відповідність чинним законам і вимогам правоохоронних органів, регуляторним органам, судам і державним установам щодо дотримання правових розпоряджень, законодавчих або нормативних вимог і будь-яких урядових запитів.
 • У разі шахрайства чи будь-якої іншої незаконної діяльності
 • Розслідування будь-яких спірних звинувачень
 • Виконання ділових запитів і функцій обслуговування клієнтів
 • Для цілей рекламних акцій і тоталізаторів, у яких ви вибрали участь
 • Передача активів у разі продажу, злиття, поглинання іншою компанією або продажу всіх чи частини наших активів. Ми можемо розкривати або продавати таку інформацію як актив компанії разом із продажем третій стороні нашої компанії або частини наших активів.

Безпека

 
Ми вживаємо розумних заходів, спрямованих на захист вашої особистої інформації від випадкової втрати та несанкціонованого доступу, використання, зміни та розголошення.

Ви несете відповідальність за своє ім’я користувача та пароль. Ми просимо вас нікому не повідомляти свій пароль.

 

Запит на видалення інформації

 

Для видалення ваших даних зв’яжіться з нами за адресою kommerc@radmirtech.com.ua

 

 

Конфіденційність дітей в інтернеті

 

Ми не рекламуємо для дітей віком до 13 років і вимагаємо, щоб діти віком до 13 років не повідомляли особисту інформацію в нашій програмі.

 

Зміни в нашій політиці конфіденційності

 

Наша політика – публікувати будь-які зміни, які ми вносимо в нашу політику конфіденційності. Ви несете повну відповідальність за те, щоб повністю прочитати та зрозуміти всі внесені оновлення, модифікації та поправки.

 

Зв’язатися з нами

 

Якщо у вас виникли запитання щодо цієї політики конфіденційності, ви можете зв’язатися з нами за адресою: kommerc@radmirtech.com.ua