Сервіс

Власні високотехнологічні виробничі потужності, технолого-конструкторская база і команда IT- фахівців дозволяє нам надавати широкий комплекс послуг з розробки, виробництва і сервісного обслуговування вузлів обліку газу, а також впроваджувати системи автоматизації збору, контролю та обліку інформації з вузлів обліку.

Відділ технічної підтримки
tex@radmirtech.com.ua
+38 (057) 727-53-32
+38 (095) 521-59-12
+38 (067) 473-60-05

Розроблена компанією автоматична система збору даних з вузлів обліку газу промислових і побутових споживачів вже декілька років успішно експлуатується на об’єктах, які входять до сфери впливу газорозподільних компаній.

Наші основні напрями діяльності це:

  • Розробка і виробництво приладів і устаткування вузлів обліку газу з урахуванням потреб замовника.
  • Створення апаратно-програмних комплексів збору, передачі та обробки даних.
  • Устаткування для проведення перевірки та перевірки технічного стану приладів обліку газу.

Для своїх клієнтів ми надаємо наступні послуги:

  • Проєктування, будівництво, монтаж і пусконалагоджувальні роботи вузлів обліку газу
  • Технічне обслуговування, ремонт і перевірка приладів обліку газу.
  • Верстатні роботи
  • Після постачань і наладки робочого стану устаткування Радміртех проводить сервісне і післягарантійне обслуговування в режимі 24/7.

Радміртех – це команда фахівців, кваліфікованих інженерів, які за допомогою сучасного устаткування успішно вирішують завдання, пов’язані з розробками та серійним виробництвом сучасних засобів вимірювальної техніки. Компанія Радміртех випускає продукцію, якість якої повністю відповідає очікуванням і вимогам споживачів і підтверджена відповідними сертифікатами.

Саме рішення – є основною перевагою компанії. Ми глибоко вивчаємо потреби клієнта і пропонує індивідуальні проєкти, в основі яких знаходяться промислові потреби клієнта.

 

 

    Замовити