Сервіс

Комплексний підхід до вирішення поставлених завдань, сучасна технологічна та технічна база дозволяє СП «Радміртех» надавати клієнтам сервісне обслуговування, ремонт, калібрування, повірку, всього газопостачального обладнання виробленого на базі підприємства.

Комерційні вузли обліку природного газу виготовляються з однією або декількома лініями обліку та байпаснаю лінією. За бажанням замовника Вузли обліку газу можуть поставлятися з відповідними пунктами газорегуляторний шафовий.

До складу вузлів обліку газу входять наступні складові частини:

  • лічильники об’ємного або масової витрати (ротаційного, турбінного, мембранного, діафрагменного та вихрового принципів дії);
  • коректори (обчислювачі) обсягу газу, призначені для роботи з кількома вимірювальними трубопроводами згідно їх документації;
  • датчики абсолютного та надлишкового тиску;
  • термоперетворювачі опору.

За окремим запитом замовника до складу вузла обліку газу можуть включатися: контролер витрати, система телеметрії, фільтри, запірна арматура.

Складові частини вузла обліку газу відповідають вимогам що ставляться до них відповідно до технічної документації по температурним режимам, умовами захисту від впливу навколишнього середовища, стійкості до механічних впливів, правилам вибухозахищеності та підбираються з урахуванням вимог Замовника.

Прямі зв’язки та постачання від виробників приладів обліку газу дозволяють якісно і в короткий термін проводити роботи.

Повірка приладів обліку газу проводиться спільно з державними повірниками ДП «Харківстандартметрологія» на перевірному обладнанні, що належить СП «Радміртех».

Замовити