Розробка та костомізація

Фахівці СП «Радміртех» створюють нові та реконструють існуючі вузли комерційного обліку природного газу на базі лічильників газу та електронних коректорів.

Наявність на підприємстві власної служби монтажу та пусконалагодження дозволяє нам оперативно виконувати зазначені види робіт, які були запроектовані, як нашими фахівцями, так і по проектній документації, яка була розроблена сторонньою організацією.

Наявність спеціалізованих інструментів та дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки (видана Державним комітетом України по нагляду за охороною праці) дозволяє нам виконувати роботи в умовах діючих підприємств, на яких зупинка технологічних циклів не передбачена.

З огляду на комплексний підхід до вирішення поставлених завдань, фахівці СП «Радміртех» проводять процедуру узгодження з газопостачальної організацією і територіальним органом державної метрологічної служби України.

Комерційні вузли обліку природного газу виготовляються з однією або декількома лініями обліку та байпасною лінією. За бажанням замовника Вузли обліку газу можуть поставлятися з відповідними пунктами газорегуляторними шафовими.

Замовити