Про компанію

Історія СП «Радміртех» починається в 2001 році зі спільної праці з Науково-дослідним інститутом радіотехнічних вимірювань. Базуючись на принципах якості та науково-дослідному підході, компанія швидко завоювала репутацію найкращого у своєму класі виробника і постачальника вимірювального обладнання на українському та глобальному ринках. Наразі СП «Радміртех» — це команда спеціалістів, потужне виробництво та продукт, який може конкурувати з європейськими технологіями.  Наші фахівці постійно оновлюють асортимент продукції та впроваджують новітні технології для забезпечення найвищої якості для наших клієнтів.

Якість нашої роботи підтверджена:

  • Сертифікатами перевірки типу відповідно до вимог «Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки».
  • Сертифікатами експертизи типу відповідно до «Технічного регламенту обладнання та захисних систем, призначених для використання в потенційно вибухонебезпечному середовищі».
  • Сертифікатами відповідності радіообладнання вимогам «Технічного регламенту радіообладнання».
  • Сертифікатами відповідності вимогам стандартів системи управління якістю ISO 9001:2015.

Керуючись вимогами новітніх світових стандартів та тенденцій, СП «Радміртех» розробляє та впроваджує системи обліку енергоресурсів та передачі даних в комерційних та технологічних сегментах. За останні 10 років компанія розробила гаму засобів передачі даних та датчики для різних груп споживачів через впровадження бездротових технологій, включаючи GPRS, NB, LoRa WAN і Zigbee. IT-фахівці СП «Радміртех» швидко та ефективно вирішують задачі, пов’язані зі збиранням, обробкою, аналізом та зберіганням даних. Технології СП «Радміртех» базуються на платформі HasGas власної розробки, яка дозволяє контролювати процес обліку енергоносіїв, не виходячи з офісу. Еволюція технологій IoT і Big Data сприяє постійному вдосконаленню наших програмних продуктів з непохитним акцентом на задоволення потреб клієнтів. Протягом останніх декількох років СП «Радміртех» успішно інтегрує і впроваджує технології IoT та пропонує ринку найсучасніші сервіси, актуальні викликам часу.