Про компанію

Історія успіху компанії Радміртех почалася у 2001 році на базі науково-дослідницького інституту радіовимірів. Досвід, професіоналізм, впровадження новітніх досліджень і розробок дозволило СП «Радміртех» швидко завоювати ринок і зайняти стати лідером позиції на вітчизняному та закордонному ринках виробництва вимірювального устаткування. Сьогодні Радміртех – команда професіоналів, сучасне, високотехнологічне виробництво і широкий асортимент якісної конкурентоздатної продукції. Ми постійно ведемо роботу над модернізацією наявного асортименту і розробкою нового обладнання.

Якість нашої продукції підтверджена сертифікатами:

  • Перевірки типу відповідно до вимог “Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки”.
  • Експертизи типу відповідно до “Технічного регламенту устаткування і захисних систем, призначених для використання в потенційно вибухонебезпечному середовищі”.
  • Відповідності радіоустаткування вимогам “Технічного регламенту радіоустаткування”.
  • Відповідності вимогам стандартів системи управління якістю ISO 9001 : 2015.

IT рішення Радміртех

Компанія розробила безліч приладів передачі даних, датчиків для різних груп споживачів. Ми використовуємо безпровідні технології зв’язку : GPRS, NB, LoRa WAN і Zigbee.

Платформа HasGas є наше власною розробкою. Служить для контролю обліку і передачі інформації з енергоносіїв в режимі реального часу. IT- фахівці компанії Радміртех створили ефективні рішення для виконання будь-яких завдань, пов’язаних зі збором, обробкою, аналізом і зберіганням даних.

Технології IoT і Big Data лежать в основі наших програмних продуктів. Ми стежимо за новітніми трендами, тримаємо руку на пульсі інформаційних технологій, що швидко розвиваються. Фахівці нашого IT відділу постійно удосконалюють та оновлюють усі програмні продукти. Забезпечують цілодобову інформаційну підтримку.

Радміртех це безпека і комфорт, який ефективно використовує ваш час.

Створюй своє Розумне місто разом з Радміртех.